Geri Dön

Sen de Gitme

2011
7.0
80 dk
Dizi

Yayınlandığı Platformlar

Herhangi bir Platformda Yayınlanmıyor
Sen de Gitme Poster

Konu Özeti

Başarılı bir cerrah olan Mehmet mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Her hastasının hayatını kurtarabileceğine inanan doktor Mehmet, eşini kurtaramaz. Yaşadığı bu trajik olaydan sonra Mehmet doktorluğu bırakırken, kızı Elif'i ise babaannesi Leman Hanım büyütür. Leman'ın vefatından sonra yedi süresince birbirini hiç görmeyen baba-kız, şimdi yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır. Mehmet iyi bir baba olarak, kızına bakabilmek için doktorluğa geri döner. Baba-kız kendi hayatlarından "gidenlere" alışmaya çalışırken, hayatlarından "gidenlerle" başa çıkmaya çalışan insanlarla yolları kesişecektir... Herkes gidenlerin ardından yeni tutundukları insanlarda yaralarına derman bulmaya çalışırken, hep birinin dileği aynıdır: "sen de gitme".

Oyuncular

Sinan Albayrak

Dr. Mehmet Salihoğlu

Sezin Akbaşoğulları

Ceyda Sevi

Alican Yücesoy

İlker

Bulut Aras

Sıkça Sorulan Sorular

Sen de Gitme şu anda hangi platformlarda izlenebilir?

Sen de Gitme şu anda herhangi bir abonelik servisinde bulunmuyor.

Sen de Gitme Amazon'te var mı?

Hayır, Sen de Gitme şu anda Amazon'te yer almıyor.

Sen de Gitme Disney Plus'te var mı?

Hayır, Sen de Gitme şu anda Disney Plus'te yer almıyor.

Sen de Gitme Netflix'te var mı?

Hayır, Sen de Gitme şu anda Netflix'te yer almıyor.