Geri Dön

Fatoş Talihsiz Yavru

1970
92 dk
Film

Yayınlandığı Platformlar

Herhangi bir Platformda Yayınlanmıyor
Fatoş Talihsiz Yavru Poster

Konu Özeti

Küçük Fatoş’un babası o çok küçükken ölmüştür. Annesi, kendisine ve çocuğuna bakabilmek için Turgut’la evlenmiştir. Turgut zalim bir adamdır. Hasta kadını ve çocuğunu çalıştırıp varlarını yoklarını ellerinden almaktadır. Sokakta Gariban’la tanışan Fatoş, onunla birlikte şeker satmaya başlar. Ancak annesi çok hastadır. Turgut’un kötü muamelesi kadının hastalığını iyice artırmıştır. Evden kovulduklarında sokakta kalmışlardır. Anne kız yalnızlardır artık. Gariban’dan başka kimseleri yoktur.

Oyuncular

Yeşim Okçugil

Fatoş

Sadri Alışık

Çolpan İlhan

Turgut Özatay

Sıkça Sorulan Sorular

Fatoş Talihsiz Yavru şu anda hangi platformlarda izlenebilir?

Fatoş Talihsiz Yavru şu anda herhangi bir abonelik servisinde bulunmuyor.

Fatoş Talihsiz Yavru Amazon'te var mı?

Hayır, Fatoş Talihsiz Yavru şu anda Amazon'te yer almıyor.

Fatoş Talihsiz Yavru Disney Plus'te var mı?

Hayır, Fatoş Talihsiz Yavru şu anda Disney Plus'te yer almıyor.

Fatoş Talihsiz Yavru Netflix'te var mı?

Hayır, Fatoş Talihsiz Yavru şu anda Netflix'te yer almıyor.