Geri Dön

Ölümcül Cazibe

2000
5.8
95 dk
Film

Yayınlandığı Platformlar

Herhangi bir Platformda Yayınlanmıyor
Ölümcül Cazibe Poster

Konu Özeti

Geçmişteki kötü anılarla dolu eski bir polis memuru olan Derien, artık özel dedektif olarak çalışmaktadır. Zengin emlakçı Michael’ın eşi Anthea tarafından işe alınır. Görevi, Michael’ı baştan çıkararak sadakatini test etmektir. Ancak Derien, Michael ile gerçekten bir ilişkiye girer ve Anthea için çalışmayı bırakır. Bir gece, Derien, panik halinde olan Anthea’dan bir telefon alır ve hemen onların evine gider. Ancak oraya vardığında, Michael ve Anthea tarafından tuzağa düşürüldüğünü fark etmeye başlar.

Oyuncular

Kiefer Sutherland

Michael Farrow-Smith

Rebecca De Mornay

Derian McCall

Dana Delany

Anthea Farrow-Smith

Adam Baldwin

Captain Wagner

Sıkça Sorulan Sorular

Ölümcül Cazibe şu anda hangi platformlarda izlenebilir?

Ölümcül Cazibe şu anda herhangi bir abonelik servisinde bulunmuyor.

Ölümcül Cazibe Amazon'te var mı?

Hayır, Ölümcül Cazibe şu anda Amazon'te yer almıyor.

Ölümcül Cazibe Disney Plus'te var mı?

Hayır, Ölümcül Cazibe şu anda Disney Plus'te yer almıyor.

Ölümcül Cazibe Netflix'te var mı?

Hayır, Ölümcül Cazibe şu anda Netflix'te yer almıyor.